Bireysel Destek; Yakîn Tiyatro'ya destek olmak isteyen seyircilerimiz “Yakîn Destek Kart” ya da “Yakîn Sezonluk Bilet” alarak tiyatromuza destek olabilirler. Peki nedir bu Yakîn Destek Kart ve Yakîn Sezonluk Bilet?

Yakîn Destek Kart

   Bu kart Yakîn Tiyatro seyirci ailesine katılmak, Yakîn Tiyatro’nun uzun yıllar boyunca faaliyetlerini yürütebilmesine destek vermek amacıyla hazırlanmıştır.

  • Bu kart sahibi seyircilerimizin, salonumuzda kendi adlarına ayrılmış özel koltukları olacaktır. Bu koltuklar sahnemizde bulunan tüm temsiller için onlar adına rezerve edilecektir.

  • Bu kart ile birlikte her ay bir arkadaşınızı istediğiniz bir oyuna misafir edebilirsiniz.

  • Bu kart, seyircilerimize oyunlarımızın genel provalarını izleyip, herkesten önce yeni oyun heyecanımızı paylaşabilme imkânı sunar.

  • Bu kart sahibi seyircilerimiz istedikleri takdirde “TİYATRO METNİ OKUMA VE ÇÖZÜMLEME GRUBU” eğitimlerine ücretsiz olarak katılabilirler.

  • Bu kartı alan seyircilerimizin isimleri web sitemizin (yakintiyatro.com) destek bölümünde yer alan “Bireysel Destek” kısmında takipçilerimizin ilgisine sunulacaktır.

 

 * Oyunlara gelmeden en geç bir gün önce, saat 16.00’ya kadar haber vermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde koltuğunuz diğer seyirciler için satışa açılacaktır.

 

* Kart, yalnızca sahibi tarafından kullanılabilir. 

     Kart Ücreti: 1250 TL + KDV’dir.

10 Bilet

Öğrenci

Tam

125 ₺

225 ₺

20 Bilet

200 ₺

400 ₺

Yakîn Sezonluk Bilet


        2019-2020 sezonu indirimli sezonluk bilet fiyatlarımız aşağıda belirtildiği gibidir.

 

 

* Oyunlara gelmeden en geç bir hafta öncesine kadar kaç adet bilet hakkınızı kullanacağınızı haber vermeniz gerekmektedir. Bu süreden sonraki taleplerde, oyunun doluluk durumuna göre biletler kullanılabilir. Oyunun tüm biletlerinin diğer seyircilerimizce alınması durumunda, bilet hakkı diğer temsillerde kullanılabilecektir.

Ayrıntılı bilgi ve destek olmak için yakinsahne@gmail.com adresinden ya da 0534 761 53 75 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

       Kurumsal Destek; Kurumlar, oyunlar için toplu bilet, “Yakîn Destek Kart” ya da “Yakîn Sezonluk Bilet” alarak tiyatromuza destek verebilecekleri gibi Yakîn Tiyatro’nun sergilediği oyunlara proje kapsamında destek olabilir ya da Yakîn Sahne’nin altyapısı ile ilgili konularda destek olabilirler.

Bize destek olan kurumlar web sitemizin(yakintiyatro.com) destek bölümünde yer alan “Kurumsal Destek” kısmında takipçilerimizin ilgisine sunulacaktır. Ayrıca Yakîn Tiyatro’nun tüm sosyal medya hesaplarından bu destekler takipçilerimize duyurulacaktır.

 

Ek olarak bize destek veren kurumların personellerine “Sonradan Tiyatro” başlığı altındaki eğitimlerimizden faydalanma imkânı sağlanmaktadır.

 

Kurumsal Destekler konusunda ayrıntılı bilgi için 0534 761 53 75 numaralı telefondan Yakîn Tiyatro Tanıtım ve Turne Sorumlusu Emre Şamdan ile irtibata geçebilir ya da yakinsahne@gmail.com adresinden bilgi alabilirsiniz.

Görsel İçerik ve Tasarım/Sıla Sert, Serkan Kavaklı

logo.png